Miesto istorijos vingiai ir dabartis.

Dviračių turas po Klaipėdą/ Memelį su gidu

Susitikimo vieta ir laikas: prie Klaipėdos piliavietė muziejaus, 10 val.
Sudėtingumas: nesudėtingas
Turo kaina asmenui: 15 Eur.
Trukmė ir atstumas: 3 valandos, 18 km.
Lankomi objektai: Klaipėdos piliavietė, teatro aikštė,

Aprašymas
Susitikimo vieta ir turo pradžia Klaipėdos piliavietė, iš čia išaugo miestas. Susipažinę, kada ir kaip buvo įkurtas Memelis/Klaipėda, pajudėsime iki Kruizinių laivų terminalo. Apsukę ratą ir susipažinę su uosto raida stabtelsim prie daugiau nei šimtą metų mums tarnaujančio technikos paminklo, pasukamo tiltelio. Riedėdami Žvejų gatve atsidursime senamieščio širdyje esančioje teatro aikštėje, dar vadinamoje Anikės aikšte.

Toliau maršrutas veda palei Dangės upę pro miesto įžymybes: fachverkinius sandėlius, Biržos tiltą, burlaivį Meridianas, miesto įtvirtinimo fragmentą Jono kalnelį. Smagiai riedėdami dviračio taku pasieksime buvusio Bachmano dravo kompleksą. Apžiūrėję išlikusio komplekso pastatus toliau riedėsime puikiu dviračio taku iki botanikos sodo. Atsikvėpę ir pasigrožėję Dangės šlaitais, perkirtę Dragūnų kvartalą pasieksime Girulių mišką.Tada patrauksim atgal į miesto centrą, sustosim Skulptūrų parke ir turą pabaigsime Atgimimo aikštėje.

Šio turo metu išgirsite daug įdomių legendų, istorinių pasakojimų apie seniausią Lietuvos miestą, susipažinsite su jo simboliais, bei pamatysite miestą iš naujų perspektyvų.
Beveik visas turas eina dviračių takais, todėl yra lengvas ir nesudėtingas. Kviečiame Jus susipažinti su miesto istorija ir patirti gražų nuotykį.

Turo kaina asmenui: 15 Eur.

Į kainą įskaičiuota: gido- vadovo paslaugos, bevielė gido sistema, maršruto sudarymas.

Papildomos išlaidos: dviračio nuoma 8 Eur (neturintiems asmeninio dviračio).