Kodėl Baltijos šalys?

Lietuva, Latvija ir Estija

Mėgaukis savo Pabaltijo kelione, kaip niekada prieš tai

Idealus klimatas

Klimatas vasaros mėnesiais Baltijos šalyse keliauti dviračiais yra idealus.

Nuostabus gamtovaizdis

Baltijos šalys turi daug kur retai aptinkamą natūralią ekosistemą, didelė teritorijos dalis yra visiškai nepaliesta žmogaus rankų. Ramybė ir unikalus gamtos grožis garantuoja atsipalaidavimą ir poilsį.

Sveikatai ir sielai

Mes žinome geriausius dviračių takus, nutolusius nuo triukšmingų gatvių. Jūs mėgausitės kelione dviračiu nejausdami kasdienės skubos. Ypatingą dėmesį skiriame parinkdami nakvynės vietas.

Išskirtinė virtuvė

Jeigu Jūs pirmą kartą keliaujate po Pabaltijį, suprasite, kad kiekviena iš trijų Baltijos šalių turi įvairių savitumų. Dauguma mano, kad trys mažos Baltijos šalys iš esmės yra vienodos, bet, pavyzdžiui, didelių skirtumų yra tradicinėje virtuvėje.

Europos centas

Baltijos šalys yra Europos širdyje. Jas galima apibūdinti, kaip žaliąjį rojų tarp Rytų ir Vakarų, Šiaurės ir Pietų. Jas pasiekti yra žymiai paprasčiau, nei jūs manote. Keltu iš Kylio į Klaipėdą arba lėktuvu į Kauną, Vilnių ar Palangą.

Kai kurie faktai

 

  • Vidutinė oro temperatūra vasaros sezonu siekia nuo 17° C iki  20° C.
  • Pajūris ir Kuršių nerija turi daugiausiai saulėtų valandų per metus- apytiksliai 1 860 val. Gaivus nuo jūros dvelkiantis vėjelis neleidžia  perkaisti ir yra labai tinkamas važiuoti dviračiu.
  • 1/3 Lietuvos ir beveik pusė Latvijos ir Estijos teritorijos užima miškai.
  • Baltijos šalyse yra daugiau kaip 35 000 upių ir upelių ir 4000 ežerų.
  • Latvijoje yra  12 500 upių, siekiančių 38 000 kilometrų ilgį bei 2256 ežerai didesni už 1 ha,  apimantys maždaug 1000 kvadratinių kilometrų plotą.  
  • Pabaltijyje veikia  2000 įvairių vietinių ūkių,  kuriuose turistai gali pernakvoti ir paragauti vietinių patiekalų.
  • Dviračių turų metu sustojame pailsėti  tam, kad Jūs turėtumėte galimybę susipažinti, su Baltijos lobiu – gintaru ir istoriškai svarbiomis vietomis. Skiriame užtektinai laiko lankytinoms vietoms bei įžymybėms apžiūrėti.