Pirma išvyka “Vėtrungių keliu”

Klaipėda – Priekulė -Dreverna – Aukštumala-Šilutė – Klaipėda.

 

Trukmė: 5-6 val.

Išvykos kaina asmenui : 15€ esant 40 ir didesniai asmenų grupei.

Esant mažesnei grupei dėl kainos teirautis tel. +37068625044

Į kainą įskaičiuota:

Transporto paslaugos viso turo metu. Modernus autobusas.

Vėtrungių kelio albumas. ( Rinkti ir pildyti atvirukams)

Gido paslaugos visos kelionės metu.

Lankomi objektai: Šilutės sekretu takas, Aukštumalos pelkės pažintinis takas, Drevernos uostas, apžvalgos bokštas, Priekulė.

 

Aprašymas

Žaidimas prasideda: autobuse susipažįstate su šiandieną Jus lydinčiu gidu ir vairuotoju. Gidas kelionės-žaidimo dalyviams išdalina žaidimo albumus. Kiekvieno žaidėjo tikslas surinkti kuo daugiau kortelių.

Iš Klaipėdos vykstate į Dreverną, pakeliui sustosite prie pasukamo tiltelio, kur įsitaisęs pilies vaiduoklis. Gidas Jums papasakos legendas apie sūrį ir vaiduoklį. Važiuodami Danės upės pakrante pasigėrėsite burlaiviu Meridianas ir sužinosite šio laivo gimimo istoriją.

Kelionė į Priekulę neprailgs klausantis pasakojimo apie Pusernos šmėklą. Drevernoje pamankštinsite kojas kopdami į 15 m.aukčio apžvalgos bokštą iš kurio atsivers nuostabūs vaizdai į Kuršių marias, Kuršių neriją, pilkasias kopas. Kita žaidimo stotelė Priekutė, senas vokiškas miestelis.

Dar viena stotelė Aukštumalos pelkė-paslaptinga vieta, kurioje turėsite retą galimybę susipažinti su visame pasaulyje žinoma aukštapelke ir sužinoti apie jai būdingus augalus bei gyvūnus, pamatyti kraštovaizdį, patirti savitą ir nepakartojamą pelkės grožį bei suprasti, kad pelkė – tai ne tik žliugsintis telkinys su bedugniais ir klastingais tykančiais akivarais, bet ir vienas iš nedaugelio dar likusių prieglobsčių itin retiems augalams ir gyvūnams. Pasiekę apžvalgos bokštą išgirsite legendą apie Balapilio pilį. Prisisotinę gryno oro ir pamankštinę kojas sėsite į autobusą ir vyksitę į Šilutę/Heidekrugą. Šiame nedideliame vakarų Lietuvos mieste ieškosite sekretų. Šios kelionės metu aplankysite keturias Vėtrungių kelio vietoves ir surinksite 10 kortelių.