Vėtrungių kelio turas šeimai (3 dienos)

Išvyka šeimoms kemperiais „Vėtrungių keliu“

 

Ar žinai kuo skiriasi Mažoji Lietuva nuo Didžiosios? Ne? Tai junkis ir keliauk kartu kemperiais su visa šeima „Vėtrungių keliu“ . Mes padėsime Jums atrakinti šio krašto istorinius ir kultūrinius kodus. Patirti naujų pojūčių, įspūdžių bei bendravimo džiaugsmą.

 

1. Diena.

Ryte 8 val.  visi ekipažai išvyksta į Mažąją Lietuvą. Pasiekus Kauną iš greitkelio sukate į vieną seniausių ir vaizdingiausių šalies kelių palei Nemuną. Akis džiugins ant kalvų pastatytų bažnyčių bei išlikusių pilių bokštai. Kelias, vingiuojantis palei Nemuną, didžiausią ir svarbiausią Lietuvos upę, stebins besikeičiančiais  peizažais. Už Jurbarko perkirtę Šventosios upelį, pasiekiate Smalininkus, amžinojo pasienio miestelį. Ekskursija po mietelį. Vaikams edukacinė veikla. Vykstate į kaimo turizmo sodybą, kurioje įsikuriate. Vėliau mašinomis  vykstate į Rambyno regioninį parką. Lankote Mažosios Lietuvos paveikslų sodą, M. Jankaus muziejų, žygiuojate „Rojaus keliu “ ,  nuo Rambyno kalno išvysite Tilžės bokštus. Vakare – organizuotos bendros veiklos sodyboje.  

2. Diena.

Po pusryčių vykstate į Nemuno deltos regioninį parką. Kelias veda per Mažąją Lietuvą iki Kuršių marių.  Sustojate Rusnėje, žemiausioje Lietuvos vietoje, saloje kuri nuolat kvepia rūkyta žuvimi, ir yra  garsi savo polderių sistema. Tai derlingų užliejamų pievų kraštas, paukščių ir žvejų bei gamtos turistų rojus. Kopiate į Uostadvario švyturį,plaukiate laivu po Kuršių marias, aplankote kitas salos įžymybes. Sustojate Šilutėje /Heidekru. Ekskursija po H. Šojaus dvarą, kuriame įsikūręs istorijos muziejus ir unikali liuteronų bažnyčia, kurios puošmena – altoriaus freska. Vakarop pasiekiate sodybą. Šeimininkai Jums ruošia staigmeną. Vakarojimas prie laužo su dainomis.

3. Diena.

Po intensyvių dviejų dienų veiklų tingus rytas. Nedidelė išvyka į Vilkyškius, aplankote neįprastą, net aštuoniolika kamienų turinčią Raganų eglę,  Šereitlaukio kaimą. Po pietų vykimas namo.

Kaina asmeniui kelionei su keturių vietų mini kemperiu: 199

Į kainą įskaičiuota:

 • Mini kemperiuko nuoma su pagr. patogumais, 
 • Gido-vadovo paslaugos nuo Smalininkų iki išvykimo namo,
 • Vieta kemperiui ir automobiliui kaimo turizmo sodyboje,
 • Edukaciniai užsiėmimai Smalininkuose ir Bitėnuose,
 • Viena vakarienė gaminama kartu su sodybos šeimininku,
 • Plaukimas laivu arba baidarėmis.

Papildomi privalumai:

 • Bendri šeimyniniai pokalbiai sustiprinti pažintį ir pagyvinti bendravimą
 • Gyva ir tikra stovyklavimo patirtis, laužo kūrimas, bulvių kepimas ant žarijų, laužo meditacijos
 • Drąsiausiems maudynės ar panirimas upėje – Jūra.

  El. paštas *

  Pasirinkite, kada norėtumėte dalyvauti ture *

  Šeimos dydis *

  Miestas *